A+ R A-

Drugog dana turnira "Rukomet u srcu" kompletirana grupna faza

Drugog takmičarskog dana 4. Međunarodnog rukometnog turnira „Rukomet u srcu“ Zavidovići, Žepče, Maglaj 20017, kompletirani su susreti u grupama. 

Rezultati utakmica drugog dana turnira:

KŠC “Don Bosco” Žepče

Kategorija U-2002

Crvena Zvezda – Lokomotiva 15 : 15
Izviđač – Žepče 12 : 12
Bosna V. – Crvena Zvezda 14 : 11
Lokomotiva – Žepče 18 : 21
Izviđač – Bosna V. 13 : 15

Kategorija U-2000

Sedmerac – Vesprem Telekom 13 : 30
Izviđač – Žepče 28 : 15

Gradska dvorana Zavidovići

Kategorija U-2002

Dambo Crvenka – Sloga 18 :12
Čelik Junior – Krivaja 14 : 17
Kozara M.P – Dambo Crvenka 17 : 16
Sloga – Krivaja 12 : 11
Čelik Junior – Kozara MP 14 : 16

Kategorija U-2000

Novi Beograd – Krivaja 22 : 15
Krivaja – Radnički 21 : 18
Vesprem Teleckom – Izviđač 16 : 19
Reprezentacija BiH – Novi Beograd 17 : 15

Gradska sportska dvorana  Maglaj

Kategorija U-2002

Vardar – Urbanscape L. 18 : 18
Metković – Maglaj 15 : 10
Jeruzalem – Vardar 11 : 15
Urbanscape L. – Maglaj 27 : 21
Metković – Jeruzalem 16 : 16

Kategorija U-2000

Urbanscape L. – Vardar 21 : 21
Maglaj – Urbanscape L. 16 : 20
Jeruzalem – Maglaj 16 : 17

Sutrašnji program donosi i najzanimljivije oglede, sve ekipe igrat će za plasman, a posebnu pažnju će, naravno privući polufinalni i finalni susreti. Obje polufinalne utakmice u kategoriji U-2002 igrat će se u Žepču dok će se susreti u kategoriji U-2000 igrati u Zavidovićima.

Raspored polufinalnih utakmica:

Kategorija U-2002, dvorana KŠC Don Bosco Žepče:

09:20 R.K. Kozara MP – R.K. Urbanscape

10:10 R.K. Bosna Visoko – R.K. Dambo Crvenka

Kategorija U-2000, Gradska dvorana Zavidovići:

10:00 R.K. Izviđač – R.K. Vardar

11:00 Reprezentacija BiH – R.K. Urbanscape

Nakon polufinalnih susreta, rukometaši se sele u Maglaj gdje završnica turnira počinje u 14:00 utakmicom za treće mjesto u kategoriji U-2002, zatim u 15:00 slijedi susret za treće mjesto u kategoriji U-2000. Finalne susrete, uz prijenos uživo na radio postaji Žepče možete pratiti od 16:00 kada će se odigrati finale U-2002 i od 17:00 kada će svoj finalni susret igrati rukometaši u kategoriji U-2000.

 Ako još niste posjetili turnir „Rukomet u srcu“, dođite sutra u bilo koju dvoranu u jednom od tri grada organizatora i budite svjedokom najveće sportske priče u ovim gradovima.