A+ R A-

ŽRK Krivaja bez većih problema protiv ŽRK Bihać 40:18

Rukometašice Krivaje u okviru 19. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine ugostile su ekipu ŽRK Bihać iz Bihaća. Slavila je ekipa Krivaje rezultatom 40:18 (20:11).

Početak susreta protekao je u laganom ritmu, a ekipa Bihaća sve do 8. minute susreta uspjevala je parirati domaćim rukometašicama, a onda ekipa Krivaje, furioznom igrom pokazuje apsolutnu dominaciju na terenu. Na pauzu se odlazi pri rezultatu 20:11.

U nastavku igre praktično, na terenu je postojala samo jedna ekipa. Rukometašice Krivaje predvođene sjajnom Jasminom Selmanović, upisale su novu domaću pobjedu, sa visokih 40:18.

U redovima domaće ekipe najefikasnije su bile Jasmina Selmanović sa 10, te Kukić Dragana sa 7 postignutih pogodaka, dok su kod gošći Hafurić Azira, i Dautović Adelisa bile najefikasnije sa 7 odnosno 6 postignutih pogodaka.

U narednom kolu rukomatiše Krivaje gostuju u Mostaru kod ekipe Lokomotive dok je Bihać slobodan.